Sıkça Sorulan Sorular

Evde çocuğumu takip etmek için kaç tane İnvidyo kamera almam lazım? Bütün odalara ayrı ayrı kamera koymak mı gerekiyor?

Müşterilerimiz genel olarak 2 veya 3 kamera tercih ediyorlar. Bir tanesi çocuğun uyuduğu odaya, bir tanesi gün içinde vakit geçirdiği odaya konuluyor. Diğeri kamera da yemeklerini yediği mutfağa veya genel amaçlı olarak salona konulabiliyor. Tüm İnvidyo kameralarınıza mobil uygulamamızı kullanarak tek bir yerden erişebilirsiniz.

Birden fazla kamera alırsam indirim var mı?

Evet var. Satın alma sayfamızdan almak istediğiniz kamera adedini seçerek, uygulanacak çoklu alım indirim tutarlarımızı görebilirsiniz.

İnvidyo Plus aboneliği kamerayı kullanmak için gerekli mi?

İnvidyo Plus aboneliği kamerayı kullanmak için gerekli olmamakla birlikte, kullanıcı deneyiminizi önemli ölçüde iyileştirecektir. İnvidyo Plus aboneliği türüne göre kameranın son 1, 7 ya da 30 gün içerisinde kayıt ettiği tüm olayları izleyebilmenizi sağlar. Standart abonelikte yalnızca son 4 saatte kayıt edilen videolar izlenebilmektedir.

İnvidyo Plus aboneliğim bittiğinde ne olacak?

İnvidyo Plus aboneliğiniz bittiği zaman, aboneliğinizi uzatabilir veya İnvidyo kameranızı standart paketten kullanmaya devam edebilirsiniz. Kamerayı standart paketten kullanmaya devam ederseniz abonelik türünüze göre son 1, 7 ya da 30 günlük kayıt videoları yerine son 4 saatlik videolara ulaşabileceksiniz.

Kamera uzaktan döndürülebiliyor mu?

Evet kamera uzaktan döndürülebilmektedir ancak İnvidyo kamerası 130 derecelik görüş açısı sayesinde uzaktan döndürmeye ihtiyaç olmadan odanın tamamını görür. Böylelikle yalnızca siz uzaktan erişip kamerayı döndürdüğünüzde değil, gün içinde otomatik olarak yapılan kayıtların tamamında geniş bir alanı görebilirsiniz

Kamera duvara monte edilebiliyor mu?

İnvidyo kamera kolaylıkla duvara monte edilebilir. Kamera kutusunda duvara monte aparatı ve gerekli parçalar yer almaktadır.

2 yönlü ses var mı nasıl kullanılıyor?

2 yönlü ses özelliğilimiz var. Canlı video izleme ekranında yer alan mikrofon düğmesine basılı tutarak konuşabilirsiniz. Basılı tuttuğunuz müddetçe yaptığınız konuşmalar kameraya iletilecek ve kamera mikrofonundan yayınlanacaktır.

Kamerayı izlemek istediğim her telefon için kare kod kurulumu yapmam gerekiyor mu?

Hayır, karekod kurulum işleminin amacı kameraya evinizdeki WI-FI ağının ismini ve şifrenizi iletmektir. Bir kere yapılması yeterlidir, kameranın izleneceği her telefon için tekrarlanmasına gerek yoktur. Bunun yanında isterseniz kamerayı başka heaplarla da paylaşarak birden fazla hesap ile aynı kamerayı izleyebilirsiniz.

İnvidyo kamerayı birden fazla telefondan aynı anda izleyebilir miyim? Ne yapmam gerekiyor?

Evet, invidyo kamerayı istediğiniz kadar telefondan aynı anda izleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir sayı sınırı yoktur. Tek yapmanız gereken uyglumaya kamerayı kurduğunuz kullanıcı adı ve şifre işle giriş yapmaktır. Bunun yanında isterseniz kamerayı başka heaplarla da paylaşarak birden fazla hesap ile aynı kamerayı izleyebilirsiniz.

Yerinde kurulum hizmetiniz var mı?

Hayır, yerinde kurulum hizmetimiz bulunmamaktadır. İnvidyo kamera'yı kurmak çok kolaydır. Hiç bir teknik bilgi gerekmeden kendiniz 2 dakika içinde kurup izlemeye başlayabilirsiniz. Duvara monte veya elektrik işleri için dilerseniz herhangi bir yerel elektrikçiden hizmet alabilirsiniz.