Dünyanın En Akıllı Bebek ve Çocuk Video Monitörü

Çocuğunuzun güvenliğinden emin olun ve hiçbir anını kaçırmayın.
Siz evdeyken
çocuğunuz güvende…

Peki ya siz evde olmadığınızda?
 

‘Akıllı Yabancı Alarmı' ile
Üst Düzey Güvenlik

Yüz tanıma teknolojisi sayesinde tanıdığınız kişileri İnvidyo uygulamasında ‘Güvenli' olarak etiketleyin, tanımadığınız birisi çocuğunuz etrafına yaklaşırsa anında cep telefonunuza ‘Yabancı Alarmı' gelsin.

Bebeğinizin Hiç Yorulmayan Fotoğrafçısı

Akıllı Gülme Tespiti ile İnvidyo bebeğinizin yıllar boyunca tüm mutlu anlarını otomatik olarak fotoğraflar ve sadece size özel ‘Gülümseme Albümlerine' çevirir.
Bu fotoğrafları dilediğinizde indirebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Gün İçinde Anlık Bildirimler

Çocuğunuzdan her an haberdar olmak en doğal hakkınız. İnvidyo çocuğunuz ile ilgili önemli olayları size mobil bildirimler ile anında haber verir.
İş yoğunluğundan çocuğunuzu canlı olarak izleyemediğiniz için endişelenmeyin, İnvidyo her zaman nöbette.

Günün En Önemli Anlarından Oluşan Özet Videoları

Çocuğunuzun günündeki en önemli olayları kaçırmamanız için
İnvidyo her akşam size özel ‘Günün Özeti' videosu hazırlar.
Neler olup bittiğini öğrenmek için günün tüm kaydını izlemenize gerek kalmaz.

Çocuğunuzun Sağlığı İçin
Oda Sıcaklığı Tespiti

Bebeğiniz üşüyor mu diye endişelenmeyin. İnvidyo sizin için oda sıcaklığını devamlı olarak kontrol eder. Sıcaklık belirlediğiniz değerlerin dışına çıktığında anında telefonunuza bildirim gönderir.

        


   

Bebeğinizin odası yeterince nemli mi?

Yanlış nem oranı bebekler ve çocuklar için astım, solunum yolu rahatsızlıkları, egzema veya alerjilere yol açabilir. İnvidyo sizin için çocuğunuzun bulunduğu odanın nem oranını devamlı kontrol eder. Nem oranı belirlediğiniz değerlerin dışına çıktığında hemen telefonunuza bildirim gönderir.

        


   

Hava Kalitesi, Sigara Dumanı Tespiti

Çocuğunuzun bulunduğu odanın havasının temiz olmaması solunum yolu hastalıklarına yol açabilir. İnvidyo bulunduğu odadaki hava kalitesini devamlı olarak takip eder. Hava kalitesinde tehlikeli olabilecek düşüş, karbondioksit veya sigara dumanı algılarsa hemen telefonunuza bildirim gönderir.

    


Geniş Açılı HD Görüntü ile
Tüm Odaya Hakimiyet

İnvidyo'nun 130 dereceli geniş açılı özel lensi sayesinde tüm odayı tek bakışta görebilirsiniz. Özel tasarımı ve fonksiyonel gövdesi ile İnvidyo kameranızı istediğiniz noktaya kurun, hiç bir an ve açıyı kaçırmayın.

      

130o

Çift yönlü ses aktarımı ile bebeğinizle istediğiniz an konuşabilirsiniz.

İnvidyo üzerindeki dahili yüksek kalite hoparlör sayesinde dilediğiniz zaman çocuğunuzla İnvidyo mobil uygulaması üzerinden konuşabilirsiniz. Çocuğunuza sevdiği kayıtlı ninnileri dinletebilir, kendiniz söyleyebilir, veya çocuğunuzun bakıcısı ile konuşabilirsiniz.

      

Original Image
Modified Image

Gece Görüşü özelliği ile
Gece/Gündüz Görüntü ve Kayıt

İnvidyo kamerası yüksek kalitede gece görüşü (Night Vision) özelliği sayesinde
gece karanlığında bile hiç bir anı kaçırmadan görüntüleme ve kayıt sağlar.
İnvidyo gece/gündüz herkes uyurken bile nöbette.

 

Hızlı Kurulum ile Çocuğunuzu Anında Kesintisiz Koruma Altına Alın.

İnvidyo'yu kutudan çıkardığınızdan itibaren her adımda işinizi kolaylatıracak şekilde tasarladık. Kameranızı teknik bilgi gerekmeden 2 dakika içerisinde kendiniz kurabilirsiniz. Annelik kolay değil, ama İnvidyo ile artık daha huzurlu ve rahat.

Invidyo’yu 2 dakika içinde kurup
zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnvidyo kullanıcılarının yorumları

<

Piyasada saçma sapan ürünlere düşük para verip saçma beklentilerle uğraşmayın. Parasını sonuna kadar hakediyor. Eve yabancı biri girdiğinde haber veriyor. Ses hareket tepkisi var herşeyi telefona bildiriyor. Kolayca kurup izliyorsunuz. Herşeyden haberiniz oluyor. Satıp gitmiyor adamlar. Devamlı iletişim halindeler. Her sorunuza anında dönüyorlar. Ürünün arkasındalar. Ha satan kişi değil ürünü çıkaran yapan geliştiren adamlar iletişimdeler.

Oldukça geniş bir görüş alanı var, bu da en küçük odaların bile izlenmesine olanak sağlıyor. Yüz algılama özelliği oldukça iyi. İlk bakışta gördüğü tüm yüzleri yakalıyor ve onları tanımlamanızı/etiketlemenizi gerektiriyor, ancak sonuçta yüzleri öğreniyor ve etiketleyebiliyor. Ses ve görüntü kaliteli, özellikle gece görüşü. Uygulamadaki mikrofon düğmesine basılı tuttuğunuz süre boyunca konuşabiliyorsunuz ve ses monitörden karşı tarafa ulaşıyor. Ayrıca sıcaklık, nem ve hava kalitesini de izliyor. Aynı zamanda bir yedek pili var, böylece fişini çekip çıkarmadan başka bir odaya taşıyabiliyorsunuz.

2014 yılında ilk Invidyo kameramı aldım ve çok memnun oldum, ki kısa bir süre sonra başka bir tane daha aldım ve daha sonra Kickstarter programıyla yeni bir tane daha aldım. Güvenilir, kullanışlı, kullanımı kolay ve en iyisi, olağanüstü müşteri desteği. Kameralar istediğim şeyi tam olarak yapıyor: Evden uzaktayken ve yaşlı annem evde olduğunda onun durumunun iyi olduğundan emin olabiliyorum (bunu yapabilmemi seviyor – çünkü telefon çaldığında duymazsa düştüğünü düşünerek acele etmemem için ona bakabilmemi istiyor).

Üç tanesini evimde kullanıyorum. Diğer kamera ve cihazlarla karşılaştırıldığında evde gerçekleşen tüm eylemleri her yerde ve ne zaman istersem görebiliyorum. Dadınız varsa kesinlikle öneririm. Gün özetiyle, yaşananları anlamanıza çok yardımcı oluyor. Bütün gün gözlemlemek yerine, dadının çocuğunuza doğru bakıp bakmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Bir başka avantajı mikrofon. Bazen dadılar bebek bakımı yaptıkları sırada telefonlarını odalarında bırakırlar. Invidyo’yla onlara ne yapacağını kolayca söyleyebiliyorum.

3 Invidyo satın aldık. Biri bizim için, diğerleri hediyeydi. Bütün aileler ilk günden itibaren çok mutlu. Kurulum çok hızlı ve kolay oldu. İlk 6 ay, akıllı uyarılar hayat kurtarıcı oldu. Bebeğimizi yatağında izlerken evimizin etrafında kısa yürüyüşler yapmayı başardığımızı hatırlıyorum :).

Kameramı seviyorum 5 yıldız!

Bu site daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla çerezleri (cookies) kullanmaktadır. Detaylar

Arı kovanı kampanyası Webrazzi İnvidyo haberi ODTÜ Teknokent İnvidyo haberi E-Tohum İnvidyo haberi İnvidyo Webrazzi haberleri İnvidyo Bebek Kamerası incelemesi - ShiftDelete İnvidyo Akıllı Bebek Kamerası incelemesi - Chip İnvidyo Webrazzi sunumu İnvidyo Startup İstanbul sunumu İnvidyo ShiftDelete inceleme videosu İnvidyo Chip inceleme videosu İnvidyo Turkcell Teknoloji Zirvesi İnvidyo Hürriyet haberi İnvidyo Hürriyet haberi İnvidyo Hepsiburada sayfası İnvidyo Webdenal sayfası Akıllı Bebek Kamerası: Invidyo